Ubytování v ČR

UBYTOVÁNÍ V ČESKÉM RÁJI

 

Ubytování v penzionu u Jičína - Český ráj
Ubytování na Hrubé skále - penziony - Česká ráj
Ubytování Český ráj - Farma u Semil
Apartmány pod Troskami - ubytování v Českém ráji
Penzion nedaleko Jičínam, v srdci Českého ráje, ve vesničce Bukvice, byl přebudován z bývalé kovárny. Prostorné apartmány jsou vybaveny stylovým dřevěným nábytkem. Penzion je vhodný především pro ubytování rodin s dětmi, kterým je k dispozici venkovní bazén s venkovním posezením, pískovištěm a prolézačkami.
Spletité bludiště hruboskalského skalního města v Českém ráji se známým pohádkovým skalním ložem prince Bajaji, daleké výhledy na Krkonoše i na druhou stranu do vnitrozemí i zapadlé vesničky s roubenými chaloupkami - to vše budete mít z tohoto penzionu, který nabízí ubytování v jedné z nejatraktivnějších oblastí Českého ráje, na dosah.

 

Nedaleko Semil na samotě v Českém ráji, leží koňská farma. Najdete zde ubytování s řadou sportovních aktivit u objektu. Hlavní předností je její poloha - severovýchodním směrem se začínají zdvihat podkrkonošské vrcholky a opačným směrem máte na dosah poklady Českého ráje. Ubytování Vám nabízíve dvou budovách, obklopených krásnou zahradou.
Dva nově postavené apartmánové domy leží za městem Rovensko pod Troskami v klidném místě u lesa a s výhledem na Trosky - na symbol Českého ráje.  Prostorné a světlé apartmány s balkonem nabízejí ubytování vhodné především pro rodiny s dětmi.

 

 

Ubytování v penzionu pod Vyskeří v Českém ráji
Ubytování v Českém ráji - Penzion v Malé Skále
Rodinný penzion byl vybudován z bývalé zemědělské usedlosti ležící na samotě v Chlumu u Vyskeře v Českém ráji. Penzion je vhodný především pro pobyty rodin s dětmi. Ubytování nabízí v apartmánech s kuchyňkou a obývacím pokojem, děti jistě potěší vybavené dětské hřiště u penzionu.
Pohodlně vybavený penzion leží v centru Malé Skály, která je nazývána perlou Českého ráje. Penzion nabízí příjemné ubytování v apartmánech s vlastní kuchyňkou a příslušenstvím, ale také v turistických pokojích. Suché skály a další krásy severní části Českého ráje vidíte přímo z penziony.

 

Bohatý výběr ubytování v Českém ráji - chalup a malých rodinných penzionů z nabídky České pohody najdete zde (vybírat si můžete podle typu ubytování a volných termínů):

Ubytování Český ráj

Odkazy: Ubytování Český ráj, Penziony Český ráj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UBYTOVÁNÍ V JIZERSKÝCH HORÁCH

Farma v Hraničné v Jizerských horách
Ubytování Albrechtice v Jizerských horách
Ubytování v penzionu v Bedřichově v Jizerských horách
Ubytování v Jindřichově v Jizerských horách
Penzion v Jizerských horách - v Janově nad Nisou je součástí farmy. Nachází se na úpatí Jizerských hor na jižní stráni blízko lyžařského střediska na Janově. Nedaleko jsou i další střediska Jizerských hor. Penzion nabízí ubytování ve čtyřech 4-lůžkových apartmánech.
Penzion s bazénem v Albrechticích v Jizerských horách je přestavěn ze staré roubené jizerské chalupy. Pokoje jsou stylově zařízeny dřevěnými prvky a všude je staročeská výzdoba. Penzion nabízí ubytování v klidné části Albrechtic v Jizerských horách.
Ubytování v klidném místě na okraji Bedřichova, jednoho z center Jizerských hor nabízí tento penzion. Už při příjezdu k penzionu vzbudí váš respekt majestátní kamenná budova bývalého statku. Uvnitř vás potěší ubytování ve stylových interiérech.
Ubytování na úpatí jižních svahů Jizerských hor naleznete v chatě, která se nachází na polosamotě nedaleko Jablonce. Z oken pokojů jsou vidět kopce Jizerských hor s rozhlednami. Chata je v přírodě u lesa a v blízkosti přírodního koupaliště, běžecké terény vedou hned od chaty a po túře přijde vhod sauna, která je v objektu.

 

Penzion u přehrady v Jablonci - ubytování ve vile
Penzion v Nové Vsi - Jizerské hory
Penzion v Albrechticích v Jizerských horách
Romantické ubytování v Jablonci nad Nisou - ve vile se zahradou, v klidném místě nedaleko centra Jablonce a jablonecké přehrady nabízí tento penzion. Interiér penzionu byl vybudován ve stylu 30. let, každý pokoj je originálně zařízen.
Penzion leží v malé horské vesničce pod vrcholem Černé Studnice v Jizerských horách. U penzionu je krásná zahrada s posezením, minigolfem a altánkem, kde je příjemné posezení. Nabízí ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích a apartmánech.
Romantické ubytování v Jizerských horách vám nabídne rodinný penzion v Albrechticích zařízený stylovým dřevěným nábytkem. Leží v klidném místě nedaleko centra Albrechtic v Jizerských horách a lyžařského areálu na Špičáku.

 

Ubytování v Jizerských horách si můžete také vybrat z bohaté nabídky chat, chalup a malých rodinných penzionů z nabídky České pohody. Vybírejte podle typu ubytování a volných termínů:

Ubytování v Jizerských horách

Odkazy: Ubytování Jizerské hory, Penziony Jizerské hory

 

UBYTOVÁNÍ V KRKONOŠÍCH

 

Penzion v Prkenném dole v Krkonoších

Penzion ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších

Penzion ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších

Ubytování Krkonoše - Penzion nad Rokytnicí
Malý penzion se nachází ve východních Krkonoších v klidném místě na okraji vesničky Prkenný Důl nedaleko lyžařského areálu. Turisty lákají toulky méně navštěvovanou částí Krkonoš a ještě méně známými Vraními horami. Využijete-li nabídku ubytování v tomto penzionu v letní sezóně, potěší vás vlastní bazén.
I Špindlerův Mlýn nabízí ubytování v klidných místech. V jednom z nich, na okraji města, přímo u lesa leží malý rodinný penzion. Můžete zde skloubit klidné ubytování v zapadlém koutě Špindlerova mlýna s možností využít přepestré nabídky nejvyhlášenějšího turistického střediska Krkonoš a s výlety po hřebenech Krkonoš.
Rodinný penzion se nachází na jižním svahu v klidné poloze údolí Svatého Petra ve Špindlerově Mlýně v centrálních Krkonoších, stranou od centra. s úžasným výhledem na Kozí hřbety, Stoh a Pláně a další vrcholy Krkonoš. Penzion nabízí ubytování v romantických pokojích obložených dřevem.
Penzion se nachází na polosamotě nad jedním z nejvýznamnějších sportovních a rekreačních středisek Krkonoš - Rokytnicí nad Jizerou. Přímo v místě ubytování můžete využívat nabídku sportovních a relaxačních zařízení penzionu, včetně vlastního vleku nebo vyrazit na hřebeny Krkonoš.

 

Penzion v Rokytnici nad Jizerou v Krkonoších

Penzion nad Pecí pod Sněžkou v Krkonoších

Ubytování v apartmánech v Peci pod Sněžkou v Krkonoších
Penzion v Rokytnici nad Jizerou v Krkonoších
Útulný rodinný penzion nabízí ubytování v pokojích se stylovými interiéry a s bazénem. Nachází se v klidném prostředí na kraji města na samém úpatí Krkonoš, jen několik minut od centra Rokytnice nad Jizerou.
Menší penzion, který nabízí ubytování v apartmánech má přímo romantickou polohu na polosamotě na hřebeni Krkonoš nad Pecí pod Sněžkou, kousek od jejich lyžařských areálů, s výhledem na panorama Krkonoš.
Ubytování v pohodlných apartmánech celkem pro 16 osob v centru Pece pod Sněžkou přímo v srdci Krkonoš. Lyžařské, sportovní a turistické možnosti východních Krkonoš máte na dosah a ubytování je přitom za příznivou cenu.
Stylový roubený penzion leží v Krkonoších, v klidném prostředí u lesa s výhledem na Rokytnici nad Jizerou a hřebeny Krkonoš. V zimě potěší vlek přímo u penzionu a také ubytování v pokojích obložených dřevem s výhledem na Krkonoše.

 

     
Apartmá v Harrachově v Krkonoších
     
Komfortní ubytování v apartmánu na okraji Harrachova v západních Krkonoších s výhledem na les a Čertovu horu. Turistické trasy lákající na výlety po hřebenech západních Krkonoš. Ubytování pro 6 osob je za rozumnou cenu.
     

 

Ubytování v Krkonoších si můžete také vybrat z chat, chalup a malých rodinných penzionů z nabídky České pohody. Vybírat si můžete podle typu ubytování a volných termínů zde:

Ubytování v Krkonoších

Odkazy: Ubytování Krkonoše, Penziony Krkonoše, Ubytování Špindlerův Mlýn

 

UBYTOVÁNÍ V ORLICKÝCH HORÁCH

Penzion v Rokytnici - Orlické hory
Ubytování Orlické hoty - Penzion Deštné
Orlické hory - ubytování na samotě
Penziony Orlické hory - Penzion u Zdobnice
Rodinný penzion s velmi příjemným ubytováním leží na okraji jednoho z center Orlických hor - Rokytnice. Oblé vrcholky Orlických hor budou vyhovovat turistům, cyklistům a běžkařům, kteří netouží po dosahování mimořádných sportovních výkonů. U penzionu je menší lyžařský vlek.
Penzion, původně horská chalupa, leží na samotě nad lyžařským střediskem Deštné v Orlických horách. Nabízí příjemné ubytování, posezení u venkovního krbu, nádherný výhled na Deštné i Orlické hory a na dosah širokou nabídku služeb rekreačního střediska.
Uprostřed lesů Orlických hor vám poskytne azyl tento bývalý šlechtický lovecký zámeček. Velmi pohodlné ubytování a neméně příjemné posezení ve stylové lovecké jídelně se zalíbí snad každému. Klid, bezpečí a čisté prostředí jsou výborné pro pobyt dětí - proto toto ubytování v Orlických horách doporučujeme pro i školy v přírodě.
Na okraji malé vesnice v Orlických horách stojí penzion, který kdysi býval německou školou. Nyní je od základu zrekonstruován a nabízí ubytování i pro náročné hosty. Stylové zařízení apartmánů, rodinné prostředí a vstřícný přístup majitelů to vše slibuje příjemně strávenou dovolenou v Orlických horách.

 

Ubytování v Orlických horách si můžete také vybrat z bohaté nabídky chat, chalup rodinných penzionů z nabídky České pohody. Vybírat si můžete podle typu ubytování a volných termínů zde:

Ubytování v Orlických horách

Odkazy: Ubytování Orlické hory, Penziony Orlické hory

 

CESTY ZA VÍNEM

 

Vinné sklípky s ubytováním - nabídka vinných sklepů, které nabízejí příjemné posezení u vína a zároveň ubytování přímo nad sklepem nebo v jeho bezprostřední blízkosti.

Cesty za vínem - stránky věnované cestám za vínem u nás i v Evropě - odkazy na podobně zaměřené stránky.

Vinobraní - kalendář vinobraní, vinných koštů a dalších vinařských slavností a akcí.

Cesta za vinným snem - kniha - cestopis - o cestě za vínem, pohodou a také za jedním snem do malebného údolí Wachau v Dolním Rakousku.

 

UBYTOVÁNÍ V ČR - TÉMATICKÉ PŘEHLEDY

 

Silvestr na horách - chaty, chalupy a rodinné penziony na horách a v dalších atraktivních oblastech, které jsoou volné na Silvestra.

Vánoce na horách - nabídka objektů, ležících převážně na horách, ale i v jiných oblastech volných na Vánoce.

Ubytování na horách - horské chaty, chalupy a malé rodinné penziony na Českých a moravských horách. Krkonoše, Jizerské hory, Orlické hory, Krušné hory, Šumava, Vysočina, Beskydy, Jeseníky.

Dovolená s dětmi - chalupy, chaty a malé penziony, které jsou svým vybavením vhodné pro dovolenou malými i většími dětmi - dětské hřiště, bazén ...

Agroturistika - Dovolená na statku či na farmě - to je návrat k přírodě a tradicím.

Školy v přírode - komorní školy opravdu v přírodě - na jihočeském dvoře, v šumavském penzionu na okraji klidné vísky nebo na loveckém zámečku uprostřed orlickohorských lesů...

Ferienhäuser in Tschechien - nabídka chat a chalup k pronajmutí a rodinných penzionů v ČR v němčině.